Projektowanie od zawsze było moją ogromną pasją. Mam to szczęście, że udało mi się z niej uczynić swój sposób na życie. Dzięki temu każdego dnia mogę się rozwijać i zdobywać doświadczenie w aranżacji wnętrz Krakowa i innych miast, aby osiągać coraz wyższy poziom satysfakcji zarówno Państwa, jak i swojej własnej.


Otoczenie jest dla mnie nieustannym źródłem inspiracji. Jeśli chodzi o aranżację wnętrz, Kraków jest miejscem wyjątkowym. Każdego dnia staram się chłonąć wrażenia, aby przekształcać je później w pomysły, z których mogę czerpać, przygotowując Państwa wymarzone wnętrze. Niezależnie o tego, czy chcesz urządzić swoje prywatne mieszkanie, kawiarnię czy galerię sztuki, zawsze służę radą i pomysłem, abyśmy wspólnie stworzyli wnętrze, które zachwyci każdego od pierwszego momentu.


Mam świadomość, że część z Państwa chce mieć udział w urządzaniu wnętrza, że mają Państwo swoje pomysły, dlatego jestem otwarty na wszelkie rodzaju propozycje, zawsze służę radą i swoim wieloletnim doświadczeniem, abyśmy wspólnie osiągnęli efekt, o który chodziło. Bardzo cenię wszelką inicjatywę, uważam jednak, że samodzielna aranżacja wnętrza nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ brak doświadczenia może skutkować tym, że w trakcie urządzania wnętrza pojawią się nieprzewidziane okoliczności, które mogą zaburzyć całą koncepcję. Dlatego ze wszech miar namawiam do skorzystania z usług osoby, która profesjonalnie zajmuje się aranżacją wnętrz i ma świadomość wszelkich pułapek, które czekają na drodze do efektu kocowego.


Przez cały czas śledzę zarówno światowe, jak i rodzime trendy w zakresie aranżacji wnętrz Krakowa i innych polskich miast, aby każde urządzone przeze mnie pomieszczenie zachwycało nowoczesnością. Jednak kieruję się również przyszłą funkcjonalnością. Wszelkie pomieszczenia służą nie tylko temu, aby cieszyć oko, lecz mają także na celu pełnienie jakiejś funkcji. Dotyczy to zarówno Państwa prywatnego salonu czy sypialni, jak i przestrzeni komercyjnych. Dlatego przy każdym projekcie dążę do zachowania równowagi pomiędzy zaskakującym design em a wysoką funkcjonalnością, ponieważ jest to prosta droga do osiągnięcia pełni satysfakcji dla każdej osoby korzystającej z danego wnętrza.


Żyjemy w świecie, w którym wszystko dąży do jak największego ujednolicenia, dlatego zawsze będę starał się proponować Państwu rozwiązania niebanalne. Serdecznie zachęcam Państwa do kontaktu, jeżeli potrzebują Państwo pomocy w zakresie aranżacji wnętrz w Krakowie, niezależnie od tego, czy są Państwo dopiero na etapie snucia początkowych planów, czy może istnieją już konkretne pomysły, które należy tylko doprecyzować i zacząć wprowadzać w życie. Droga do wymarzonego wnętrza jest kręta, jednak gwarantuję, że współpraca ze mną pozwoli Państwu już wkrótce cieszyć się oryginalnym wnętrzem, które przez długi czas będzie zaskakiwało Państwa funkcjonalnością i niepowtarzalnym wyglądem.


Mariusz Wdowiak - architekt wnętrz. Architekt.
Kraków - Warszawa - Wrocław - Katowice - Rzeszów